zdjecie_nagrody_46_1507549604.jpg

KOLEKCJA GROOVE ORAZ CORBU WYRÓŻNIONE W PLEBISCYCIE MUST HAVE 2017

To już kolejne wyróżnienie Must Have dla marki Marbet Style. Tym razem doceniono projekt Tomasza Augustyniaka – kolekcję paneli akustycznych GROOVE oraz kolekcję foteli i sof CORBU projektu Grynasz Studio. Must Have to plebiscyt i wystawa cyklicznie organizowana od 2010 roku przez Łódź Design Festival. Podstawowym celem jest promocja najlepszych, wdrożonych do sprzedaży produktów polskich projektantów i producentów. W tym roku, spośród 350 produktów podlegających ocenie aż 190 zostało zgłoszonych bezpośrednio przez projektantów i producentów a 160 nominowanych przez przedstawicieli Rady Ekspertów. Podczas obrad przyznano znak jakości Must Have 75 produktom. Wręczenie nagród odbyło się 7 października podczas uroczystej gali odbywającej się w ramach Łódź Design Festival.

zdjecie_nagrody_44_1505129436.jpg

TOP DESIGN award 2017 dla kolekcji GROOVE

Miło nam poinformować, że marka Marbet Style  znalazła się w gronie laureatów dziewiątej edycji konkursu TOP DESIGN award 2017. Nagroda została przyznana kolekcji paneli akustycznych GROOVE projektu Tomasza Augustyniaka w kategorii "Elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz".Rozstrzygnięcie konkursu TOP DESIGN award 2017 oraz rozdanie nagród  odbyło się w trakcie poznańskich targów arena DESIGN 14 marca 2017 r. Niezależne jury, złożone z wybitnych specjalistów w dziedzinie designu, wybrało do finału 31 produktów wyróżniających się doskonałym wzornictwem. Wszystkie nominowane do prestiżowej nagrody TOP DESIGN produkty są przykładami udanych inwestycji we wzornictwo, udowadniając, że projekt ma kluczowe znaczenie tak dla rozpoznawalności marki, jak i realnych ekonomicznych korzyści.

zdjecie_nagrody_4.jpg

Must Have 2014 dla kolekcje NEON i FIN zaprojektowanych przez Tomasza Augustyniaka

Must Have to plebiscyt ukazujący polski design. W tym roku odbył się po raz czwarty, aby wyróżnić najciekawsze produkty polskich projektantów oraz producentów, warunkiem przystąpienia do plebiscytu było polskie pochodzenie produktu, oraz jego dostępność w sprzedaży. Firma Marbet wzbudziła duże zainteresowanie wśród ekspertów do których należała między innymi Anna Nowak-Ibisz - prowadząca program „Pani Gadżet", TVN Style, Agnieszka Gruszczyńska-Hyc - redaktor naczelna miesięcznika „M jak Mieszkanie".

brak zdjęcia

Top Design Award 2014 dla kolekcji Fin

Marka Marbet Style znalazła się w gronie laureatów szóstej edycji konkursu TOP DESIGN award 2014. Nagroda została przyznana kolekcji FIN projektu Tomasza Augustyniaka w kategorii „Przestrzeń publiczna i ogrody”. Celem konkursu TOP DESIGN award, który towarzyszy wydarzeniu arena DESIGN, jest promocja doskonałego wzornictwa na światowym poziomie. Wśród kryteriów oceny znajdują się m.in.: wysoka jakość wzornicza, stopień innowacyjności, funkcjonalność, prosta i intuicyjna obsługa, pozytywny wpływ na otoczenie czy ergonomia.

zdjecie_nagrody_6.jpg

Marbet- nagrodzony Laurem

W tym roku w Bielsku-Białej po raz pierwszy przyznano LAUR „Włącz się" za całokształt działań w dziedzinie racjonalnego użytkowania energii. Zakwalifikowano 39 instytucji, które łącznie przedstawiły 420 działań i przedsięwzięć zrealizowanych w latach 2009 - 2013. Firma Marbet w kategorii „Firmy i instytucje z Bielska-Białej" okazała się przodować w osiągnięciu, a także łączeniu skutecznych przedsięwzięć dotyczących tematyki energooszczędności oraz jej popularyzacji. Poniżej uzasadnienie wyboru jury konkursowego: „Za pełną rozmachu własną akcję promocyjno-edukacyjną, zorganizowaną wśród załogi wraz ze szkoleniem pracowników, za uczestnictwo w publicznych akcjach promocyjno-edukacyjnych w formie prezentacji oraz wsparcie finansowe wydarzeń dotyczących racjonalnego użytkowania energii, za najwyższy wynik oszczędnościowy w postaci ponad 4,8 mln zł oszczędności rocznej, osiągnięty przez inwestycje własne, głównie dotyczące energooszczędnych technologii i oświetlenia zakładu."

zdjecie_nagrody_7.jpg

Perła Polskiej Gospodarki 2010 i 2011

Nasza firma znalazła się w rankingu polskich przedsiębiorstw w kategorii Perły Duże.

zdjecie_nagrody_8.jpg

MebWeb - branżowa strona roku 2010

Witryna www.marbetstyle.eu zdobyła dyplom uznania MebWeb za profesjonalne wykorzystanie internetu jako źródła informacji i komunikacji z klientami.